Ta strona używa plików cookies ("ciasteczek"), aby pomóc Użytkownikowi sprawnie poruszać się po ofercie witryny, oraz w celach statystycznych. Więcej w naszej polityce bezpieczeństwa ×
Masz pytania? Napisz do nas!
Zaloguj  /  Zarejestruj  /  Koszyk PL / EN / DE / RU

Giętarki i nożyce do stali

Giętarki i nożyce do stali

Ofertę naszej firmy powiększyliśmy o nową grupę urządzeń w postaci giętarek, nożyc i giętarko-nożyc przeznaczonych do obróbki prętów zbrojeniowych. Maszyny produkowane są we Włoszech przez firmę Sirmex z najlepszych materiałów na rynku i pozwalają w prosty sposób formować pręty zbrojeniowe, strzemiona i spirale wg projektu technicznego. Wynikiem doświadczenia producenta w projektowaniu oraz staranności i solidności w wykonaniu jest zadowolenie i dobra opinia wśród klientów na całym świecie. Idealne proporcje jakości do ceny sprawiają, że urządzenia firmy Sirmex z pewnością znajdą uznanie wśród wymagających polskich klientów. 

Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt modeli urządzeń do obróbki stali zbrojeniowej:

- giętarki do prętów o maksymalnej średnicy Ø 46 mm i strzemion o maksymalnej średnicy Ø 16 mm,

- giętarko-nożyce do prętów o maksymalnej średnicy Ø 30 m,

- nożyce do cięcia prętów o maksymalnej średnicy Ø 40 mm. 

GIĘTARKI SIRMEX przeznaczone są, w zależności od typu, do gięcia prętów zbrojeniowych (stali zbrojeniowej) o średnicy od 10 do 46 mm. Wyposażone w mechanizm rewersyjny, pozwalają na obrót stołu w obydwu kierunkach w pełnym zakresie. Kąt obrotu stołu nastawiany jest z dużą dokładnością za pomocą stalowych ograniczników. Giętarka wyłącza się automatycznie i wraca do pozycji wyjściowej po osiągnięciu nastawionego ogranicznikiem kąta obrotu.

Elektryczne giętarki do strzemion przeznaczone są do wykonywania strzemion o wielokątowych kształtach i różnej długości boków. Wykonując jednakowe elementy można uzyskać wydajność od 700 do 1000 strzemion na godzinę (w zależności od średnicy drutu). Giętarka jest wyposażona w korektor kąta gięcia pozwalający precyzyjnie ustawić jego wielkość.

NOŻYCE SIRMEX przeznaczone są do cięcia prętów zbrojeniowych na określoną długość. Znacznie ułatwiają pracę na placach budowy. Nożyce znajdują również zastosowanie w zbrojarniach i zakładach prefabrykacji.